ColdDiamond<3 píše..

15.dubna,11:46

15. dubna 2011 v 11:46 | ColdDiamond
ČÁUES!
Jak se máme? Já právě sedím v hodině Informační a komunikační technice..(:D - IVT,ICT,MP.. říkejte si tomu jak chcete :P)
Prostě počítače :D No,hrozně mě to tu baví !!:D Dneska se mi zdá,že na mě něco leze,takže snad to nebude tak vážné.. Nechci být nemocná!:// Ale co.. Nyktiiny cesty jsou nevyzpytatelné..(:D Vůbec nejsem blázen do Školy noci)..:Dxoxo
Mám vás ráda, u-we-tsi-a-ga-ya :**

Peklo aneb TT

6. dubna 2011 v 19:48 | ColdDiamond <3
PEKLO.
Každý si pod pojmem peklo představí něco jiného. Peklo jako takové je podle mě pocit,který v nás vyvolává naprostou hrůzu,kterou si přivoláváme nějakou vzpomínkou,představou. Pro vášnivé fantas-magory (jako třeba já) si přestaví peklo jako nějakou jeskyni plnou ďáblů,různých děsivých stvoření a nadpřirozených věcí a úkazů. Ovšem pro někoho,kdo byl například kdysi jakkoli zneužíván,ponižován,nebo mu bylo nějakým způsobem ubližováno ať už duševně nebo fyzicky,by si v životě nepřál aby se mu to stalo znova,aby to znova ten někdo nahoře dovolil. Peklo je relativní,ale zpravidla NIKDY neznamená nic dobrého,přívětivého..

6.dubna,19:40

6. dubna 2011 v 19:40 | ColdDiamond <3
Tě píc!
Dneska jsem se vrátila ze zumby naprosto vyčerpaná,takže jsem do teď odpočívala.. Ani moc nemám náladu sem přidávat něco extra,odepíšu na komenty,dopíšu tenhle článek,a pak asi půjdu zabrat.. Mimochodem už podruhé čtu ságu ♥ŠKOLA NOCI♥ už se těším až si koupím všechny díly :) štve mě,že v tom třetím díle se tak hrozně Zoey s kamarádama rozhádá,a vypadá to moc bledě.. se vším :'( MUST BUY NEXT BOOK!
Už asi půjdu..
Čago bello

3.dubna,16:11

3. dubna 2011 v 16:11 | ColdDiamond <3
Čáutééé!
Konečně zas můžu na PC!! Teď jak to dopíšu,tak hned změním design,snad se vám bude líbit xD :) Jinak - nového nic,jen se dneska budu muset učit do dějáku..ale až potom :D Jsem strašně šťasná,že tu můžu jít,protože mi tatínek kooooonečně pomohl znova nainstalovat TS3,tak zas budu hrát!:D
Zatím budu končit,vaše

ColdDIamond

TomuSeAniNedáŘíkatČlánek:D

28. března 2011 v 14:23 | ColdDiamond <3
HOJ!
Co: Hiatus
Kde: zde :D
Kdy: na celý tento týden
Proč: Špatné známky
A proto: se uvidí za týden,jaké známky budou
Závěr: Možná tu přednastavím pár článků,ale nic neslibuju
Žádost: Prosím,affs,berte ohledy,děkuji
Vaše ColdDiamond

Strašně vtipná animace TVD:D

25. března 2011 v 18:37 | ColdDiamond <3
Nevím proč,ale tahle scéna mě strašně rozesmála,ten jeho výraz :DDDD♥
Zdroj:

25.Března,17:05

25. března 2011 v 17:05 | ColdDiamond <3
Tě pic člověci!:))
Poslední dobou jsem se začla koukat na MTV na pořad The America's Best Crew a staršně se mi to líbí,spolu se stále usměvavým Mario Lopezem a Omarionem... Skvělé! Velký obdiv a respekt všem tanečníkům,úžasné choreografie tam předvádějí..:) Doporučuju se kouknout aspoň na jeden díl ;) Každý den kolem půl čtvrté.. No a mimochodem - KONEČNĚ TEN PÁTEK!♥ Už dlouho si chci změnit přezdívku,ale tahle mi celkem přirostla k srdci..:D:)
Vaše ColdDiamond

24.Března,19:08

24. března 2011 v 19:08 | ColdDiamond <3
čuzzz!
Něco nového? Ne,dnes nic. Vyrábím si nový dess,který zde nastavím až za 2 týdny,abych dodržela časovou lhůtu objednaného designu. Obdivuju všechny,kteří umí s grafikou. Blogy,které mi jsou vzorem - fansite-dobrev.blog.cz,ninadobrev-4fans.blog.cz,isomerhalder-fan.blog.cz ... a mohla bych pokračovat. Strašně se mi tyhle blogy líbí,rozumí grafice apod.. Strašně jim závidím :)
Přemýšlím.. Co takhle založit na mém blogu fanklub? Co si o tom myslíte?:)

23.Března,13:47

23. března 2011 v 13:46 | ColdDiamond <3
Čestá!:)
Dneska vám asi nic nového nepovím,byla nuda. Jedna čtyřka,1x za pět,a jedna dvojka :DD Prostě nuda :DD Hlavně - potřebuju vaši pomoc. Jelikož mám v telefonu 8 giga volné paměti,tak potřebuju vaše tipy na nějaké dobré filmy a hudbu! Cokoliv,co se vám líbí,ať už interpret nebo konkrétní písnička/film,napište. Všechno postahuju :D Díkes ;)
Vaše ColdDiamond

22.Března,20:49

22. března 2011 v 20:49 | ColdDiamond <3
Ahoj :) Strašně děkuju Chii za nový lay - je krásný. Jinak - omlouvám se za malou aktivitu,ale zase mám jednu z těch dob,kdy mě to tu moc nebaví. Co už. Zase mě to začne bavit ;) Každý den sem jdu,ale stejně mě to tu už nebere,alespoň teď,ale nic neruším ani nepozastavuju,jen vám oznamuju,že tu nebudu tak často.
Hurááá! Konečně mám domluvený Háčko!:)) Už se těším ;) 4.Turnus dámy a pánové...:D:) Mějte se pěkně,pac a pusu
ColdDiamond

Zhodnotím blog :)

13. března 2011 v 13:56 | ColdDiamond <3
Ahoj :) Kdo by měl zájem o to,abych zhodnotila blog,tak do komentářů napiš
 • Jméno
 • blog
A budu hodnotit :
 • Záhlaví
 • Menu
 • Obsah
 • Celkový vzhled
Budu na tom pracovat co nejdříve ;)

12.Března,19:15

12. března 2011 v 19:12 | ColdDiamond <3
A je to tadýýý! Vrátila jsem se z rakouských Alp ze Saalbachu! Všem doporučuju,absolutně spokojenost. Celý týden,co jsme tam lyžovali bylo nádherné počasí. No věřili byste tomu? Já sama skoro ne. A ty srandy! Strašná zábava tam byla :) Ale už jsem se nemohla dočkat až přijedu zas na PC :D Jinak - asi zajdu k Diance,protože jsem jí poslala asi před týdnem zásilku,a nenapsala mi,jestli jí došla. Snad jo :)
Pusu ColdDiamond

5.Března,12:00 - HIATUS(týdenní)

5. března 2011 v 12:00 | ColdDiamond <3
Ahoj :) Chci oznámit menší HIATUS!
Bohužel,celý týden jarních prázdnin budu v Alpách lyžovat.Teď jsem už na cestě,a tento článek je přednastavený.Takže prosím vás mějte strpení. Nebudu sem přidávat články,aby se tento článek neztratil. Je mi to líto,hned jak budu moct,tak tu napíšu. Mějte se krásně a užívejte si volna :))
Vaše ColdDiamond

SONB: Informace

2. března 2011 v 19:41 | ColdDiamond <3
Tak,napsala bych už dříve,ale nepřihlásilo se dostatek lidí. Nyní je zapojeno 9 blogařů,takže už to splním.
Tady jsou informace:
 • Bude to mít 9 kol
 • Budu zadávat různé úkoly,a pokud dostaneš málo hlasů v anketě,tak vypadáváš
 • V každém kole vypadne jen 1 člověk
 • Budu vám psát průběžný běh kol
 • Ceny budou určeny pro 1-3 místo,ale zatím nezveřejním,co kdo vyhraje xD :)
Do komentářů ještě jednou napište,jestli se teda přihlasíte :))

Ztráta iluzí // TT

2. března 2011 v 14:28 | ColdDiamond <3

Ahoj :)
Dnes jdu zase na zumbu tak se těším. Ale k tématu - ztráta iluzí. Člověk často doufá,že se vždycky objeví něco,co ho uspokojí,nebo co ho zajistí před nějakou zkázou. A tím hledáme věci někde,kde vlastně nejsou. Někdo hledá zoufale přítele,se kterým by si rozumněl,a tak se upne na nějakou osobu,která třeba není vůbec podle jeho představ ale ten dotyčný se to snaží si vsugerovat. Je těžké ho pak přesvědčit,že je to úplný opak. Iluze je svět ve kterém žijeme,a který si chráníme,ať už je dobrý,nebo ne..:-)
ColdDiamond

28.Února,20:11

28. února 2011 v 20:11 | ColdDiamond <3
Ahoj :) Pár novinek -
 1. Objednala jsem si dess - snad už žádné problémy nebudou,protože už 2x něco bylo :DD
 2. Dělám si na pozdější časy svůj design,takže nebude dělat problémy si pak po nějaké době změnit
A asi vše :) Už jsem konečně u druhé řady Supernatural (Lovci duchů),tak se toho nemůžu nabažit. Dnes jsem shlédla.. už 5 dílů,ale už se těším na další.. :DD A mimochodem - čím dál tím víc mě s prominutím se*e Dean,bo je moc tvrdohlavý,umíněný a hnusný na Sama..://:D Asi vlítnu do toho seriálu,a něco mu řeknu pěstma :DD Mějte se krásně,
vaše ColdDiamond

26.Února,19:57

26. února 2011 v 19:57 | ColdDiamond <3
čuzz!
Všimla jsem si,že stále víc lidí si stěžuje na nový blog.cz. Já se nedržím názoru ani že je to dobré ani že je to špatné. Podle mě to úplně špatné není,ale je to zase změna,a nejsme na to zvyklí. Ale není to ani dobré,protože leccos blbne a nefunguje,tak jak má. Dnes nemám vůbec čas napsat delší článek,takže promiňte.:) Mějte se pěkně,
ColdDiamond

Diplomky za bleskovku

25. února 2011 v 15:21 | ColdDiamond <3
Snad se líbí :)) Barvy jsem vybírala podle vašich oblíbených ;) Všimla jsem si,že velmi častá je fialová..:)

Bleskovka // 0.1

24. února 2011 v 19:08 | ColdDiamond <3
Kdo by měl zájem dostat zadarmo diplomek,ať vyplní dotazníček :))

Návrat ze Zumby..=)

23. února 2011 v 19:07 | ColdDiamond
Nooo.. Před asi hodinkou jsem se vrátila ze zumby.. Cítím se jako vyždímaný hadr,ale bylo nejlepší!!! Ty pohyby!:D Nic sexističtějšího jste neviděli :D Ale bylo to úžasné :)) Příště jdu zas..:) Naprosto umírám.. uf :D Dalo pěkně zabrat :D Nejvíc mě pobavily kecy typu : ,,Nebude to složité,začneme od začátku..'' a pak take bomby :DD Hrozně příjemná paní tam byla :)) Všem,které baví se hýbat a něco vydrží doporučuju...:))
vaše unavená ColdDiamond

23.Února,14:57

23. února 2011 v 14:57 | ColdDiamond
Ahoj :) Předpokládám,že si všichni všimli změn,které nám zde přichystali naši blogoví ,bohové';))
Mě se to celkem líbí,akorát mi více vyhovovalo,když u Posledních komentářů se objevovaly i útržky z komentářů.. To mě trošku mate. Ale jinak,až si na to zvyknu,tak to bude super :) I tu barvu v menu by taky mohli změnit..:D Když už jsme u toho,ta zelená s oranžovou je divná :D Co takhle i vzhledem k modrému editoru přidávání článků změnit i modrou barvu v menu..?:))
ColdDiamond

Sex aneb TT;)

21. února 2011 v 19:14 | ColdDiamond <3
tvd-graphic.blog.cz
Ahoj :))) To téma.. nechci vypadat divně,ale líbí se mi..:D
No,rozhodně bych chtěla říct,že sice menší děti by se tomuto ,pojmu' (:D) vyhnout,ale jako podle mě už je díte v 10 stejně vystavováno nátlaku zvenčí,televize.. Tak si myslím,že by dospělí měli trošku více ,zaučovat':D
Jako,mi je 14 a rodiče o tom se mnou stejně odmítají mluvit :D Né,že by mi to vadilo nějak obvzlášť,ale i tak :D Sex je podle mě prospěšný,ale spíš až od 18 :DD Užívat si je fajn i v 15,ale s ochranou,žeano.. Je to příjemné vyplnění volných chvil i utěšení našich erotických fantazií..:D Nicméně - myslíte si,že je správné děti na to absolutně nepřipravit?
          ColdDiamond

20.Února,14:06

20. února 2011 v 14:05 | ColdDiamond <3
tvd-graphic.blog.cz
Ahooj :) Tak dneska jsem se sebou maximálně spokojená - nový design,+ udělané to,co jsem do dneška neuměla :)) Hrozně se mi líbí :)) Konečně tak,jak má vypadat normální lay :)) No,právě se - pokud to stihnu - jdu kouknout na další díl Supernatural,tak půjdu.. Mějte se krásně,
         Vaše šťastná ColdDiamond

Prosím o hlasy - Oplatím :))

20. února 2011 v 11:04 | ColdDiamond <3
Ahooj :)
Už zase škemrám o hlásky :)) Každý,kdo by mi dal hlas,může hlasovat ZDE! Budu ráda za každý hlas,tak děkuju ;)

18.Února,18:25

18. února 2011 v 18:25 | ColdDiamond <3
tvd-graphic.blog.cz
ČUUUZz!:)
Dnes v plánu ? Asi jen tak relax :)) Zjistila jsem,že absolutně nedodržuju rozvrh přidávání článků ale nevadí! My diary přidávám pravidelně :D
Asi před dvěma hodinkama mi skončil koncert - skvělý dotaz sestry:,,A co,byl tam nějaký propadák? Někdo hrozný?'' Má odpověď: ,,Ano. Já'':DDD Následný výbuch smíchu všech přihlížejících byl opravdu vtipný :D Další news - SONB vypadá velmi nadějně. Má podmínka byla aby se žůčastnilo 10 lidí, a již se přihlásilo 6 lidí,tak snad to nekrachne. Každému přihlášenému moc děkuju a zatím
        Vaše ColdDIamond
 
 

Reklama

 l.korena@centrum.cz
552 626 844 (ICQ)