Sebevraždy.

27. ledna 2011 v 19:31 | ColdDiamond <3 |  ColdDiamond<3 píše..
Ahoj,
dneska je jako téma týdne takové všudypřítomné a zároveň velmi smutné téma. Jde o sebevraždy,které každou hodinou ne-li minutou ničí své životy tisíce lidí. Nechápu,ale je to většinou i naprosto zbytečné. Vždycky,když slyším,že se někdo zabil,padne na mě takový smutek,když si uvědomím,kolik života mohl mít ještě před sebou,kolik zážitků a všech životních zkušeností.. Nešťastná láska? Nepříjemné okolí? Smutný život? Všechno by šlo nějak obejít,nějak se rozveselit,nějak se zabavit.. A oni to vyřeší takhle. Absolutně špatně. Vždycky někomu budete chybět. Rodině,dobrým přátelům,známým.. Je mi to strašně líto,ale je to tak. Nevím proč to lidi,hlavně mladí dělají. Je to moc smutné. Vždycky je něco,pro co se dá žít,pro někoho.. Neumím si představit,že jednoho dne bych si z vlastní vůle mohla sáhnout na život. Kde mají pud sebezáchovy? Podle mě by se normální člověk nedokázal zabít. Nechci tím na nikoho ani na nic narážet,ale opravdu,spáchat sebevraždu může udělat pouze nějaký psychicky narušený člověk. Nemyslím tím,nějakého šílence z psychiatrie,ale třeba někoho,komu někdo blízký umřel ve velmi útlém věku. Myslím si,že to může být jedním z důvodů. Kéž by to šlo zastavit..
               ColdDiamond
 


Anketa

Máš rád/a seriál The Vampire Diaries?:)

Ano,moc :*
Nevadí mi :)
Nemusím
Ne

Komentáře

1 Marpefi Marpefi | E-mail | Web | 27. ledna 2011 v 21:07 | Reagovat

Zdravím všechny,

sebevražda je velmi složité a komplexní téma. Lidé se mnohdy dostávají do situací, kdy se domnívají, že není cesty pryč...já si však myslím, že ta cesta je. Pracujme zde s předpokladem, že existuje "nějaký" Bůh - pakliže ano, musíme se v rámci sebevražd úzce zamýšlet i nad tím, má-li k tomu všemu co říci i jeho existence..

Mnozí lidé si myslí, že sebevraždou uniknou smutku, zlobě, depresi, prázdnotě...co když však  právě to najdou? Uvědomte si, že pokud skončíte život zde na zemi - bez toho, aniž byste byli usmířeni s Bohem a byli s Ním, pak po Vaší smrti budete také bez Boha - a to je to pravé peklo!

Zde však není prostor pro rozbor všech myšlenek, proto Vás zvu na článek zde:

http://zivot-nazory.blog.cz/1101/ztrata-smyslu-zivota-sebevrazda

S pozdravem

Marpefi

2 Marquette Marquette | Web | 27. ledna 2011 v 22:21 | Reagovat

Ahoj:) ty to je celkem jedno, ale asi nejakou s Jennifer Aniston jestli muže byt :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 l.korena@centrum.cz
552 626 844 (ICQ)